• IMG_0204.jpg

Arnualda Armalienė

Irena Bakanauskienė

Chorinio ir solinio dainavimo mokytoja metodininkė;

jaunių choro ir mergaičių ansamblio vadovė;

NVŠ programų „Sakralinė muzika – dvasingumo ir asmens dorovės ugdymas“ ir Pažintis su sakraline muzika“ vadovė

Lina Balbošiovienė

Estradinio dainavimo mokytoja metodininkė;

vokalinių ansamblių „Drugelio“ ir „Drugio“ vadovė;

NVŠ programų „Pažintis su gospel muzika“, „Mažasis Drugys“ gospel muzikos ritmu“, „Drugelis susipažįsta su bliuzu“ ir „Drugys dainuoja gospel ir bliuzą“ vadovė

Valentina Balčiauskienė

Pasirenkamo instrumento (fortepijono) vyresnioji mokytoja;

Lina Barcevičienė

Romena Bernotienė

Aida Brazdeikienė

Choreografijos mokytoja metodininkė;

šiuolaikinio šokio grupės ir šokėjų grupės prie pučiamųjų instrumentų orkestro vadovė;

NVŠ programų „Džiazinis – modernus šokis“ ir „Šokis – teatras – scena“ vadovė;

Chorinio dainavimo mokytoja

Žermena Kressin

Violončelės mokytoja;

mokytojų senovinės muzikos ansamblio ,,Musica fresca“ vadovė

Mantas Liutikas

Juventas Radzys

Gitaros vyresnysis mokytojas

Stasys Razmus

Saksofono ir klarneto mokytojas metodininkas;

saksofonininkų ansamblio vadovas

Edita Rimeikytė

Klasikinio šokio mokytoja;

klasikinio šokio grupės vadovė;

NVŠ programos „Baleto magija ir paslaptys“ vadovė

Romualdas Simonavičius

Varinių pučiamųjų instrumentų ir fleitos vyresnysis mokytojas;

mokytojų diksilendo vadovas

Valdas Simutis

Dailės mokytojas

Judita Stankutė

Dalia Stasikėlienė

Muzikos teorijos mokytoja metodininkė

Sigitas Stasikėlis

Fortepijono mokytojas

Daiva Šimkienė

Irena Urbonienė

Kanklių mokytoja metodininkė;

kanklininkų ansamblio vadovė;

NVŠ programos ,,Kankliuojame žaisdami – žaidžiame kankliuodami“ vadovė

Rita Urniežienė

Chorinio ir solinio dainavimo mokytoja metodininkė;

berniukųchoro vadovė

Artūras Urniežius

Pučiamųjų instrumentų mokytojas ekspertas;

pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas;

pučiamųjų instrumentų ansamblio „Padūkėliai“ vadovas;

NVŠ programų „Grokim džiazą bigbende“ ir „Improvizacija ir kūryba bigbende“ vadovas

Loreta Vaitkutė

Choreografijos mokytoja metodininkė;

klasikinio šokio grupės vadovė;

NVŠ programos „Klasikinio ir modernaus šokio kompozicija ir etiudai“ vadovė

Neringa Valantiejūtė - Senkienė

Violončelės mokytoja

Jūratė Valiūnaitė

Koncertmeisterė

Ligita Veniulienė

Akordeono mokytoja metodininkė;

akordeonistų orkestro vadovė;

instrumentinio ansamblio vadovė

Danguolė Viržintienė

Muzikos teorijos vyresnioji mokytoja

Giedrius Zaborskis

Choreografijos mokytojas metodininkas;

istorinių šokių grupės vadovas

Danutė Zaveckienė

Jūratė Zubienė

Kanklių vyresnioji mokytoja;

kanklininkų ir skudučių ansamblio vadovė;

folkloro ansamblio vadovė

Asta Žebrauskienė